CZ
DE

Úvod  » stavební zámečnictví


STAVEBNÍ ZÁMEČNICTVÍ

Z výčtu prací týkajících se oblasti stavebního zámečnictví můžeme uvést např. tyto dodávky a montáže:

 

 

VÝROBA ZÁMEČNICKÝCH KONSTRUKCÍ

Před každou výrobou zámečnických konstrukcí je nutné zpracovat projekt, který je vytvořen na základě požadavku investora. Poté následuje příprava výrobní dokumentace. I zde je nutné v mnoha případech vycházet ze statického posouzení daného typu konstrukce. I když by se zdálo, že mnohé prvky jsou zdánlivě jednoduché, není dobré podceňovat jejich bezpečnost. 

Samotná výroba pak vyžaduje kvalitu jednak zpracovaného materiálu, dodržování technologických postupů a následně je kladen důraz na povrchovou úpravu. 
Ta by měla být závislá na tom, kde se daný výrobek bude nacházet, zda v interiéru nebo v exteriéru. Pro interiér je v první řadě volena povrchová úprava, která ladí s ostatním zařízením. Pro exteriér je nutná antikorozní ochrana. V současné době je nejpoužívanější žárové zinkování. Toto je však nutné upozornit, že není vzhledovou záležitostí, ale jedná se o povrchovou úpravu antikorozní. Poté by měla následovat povrchová úprava, která bude vzhledová.

Zámečnické konstrukce
Naše firma se snaží vyhovět všem zákazníkům a dodat jim ty nejkvalitnější zámečnické prvky. Samozřejmě rádi poradíme a navrhneme řešení, které uspokojí dané potřeby a je nejoptimálnější.
Zámečnické konstrukce 02

Kontaktujte nás. Zpracujeme Vám cenovou nabídku, navrhneme nejoptimálnější řešení pro Vaši stavbu a odvedeme kvalitní práci týkající se oblasti zámečnických prvků.
Copyright © 2006 - 2024 Ladislav Podzimek | ocelové konstrukce, stavební zámečnictví | www.podzimekcb.cz | GDPR