CZ
DE

Ladislav Podzimek - ocelové konstrukce, zámečnictví

Vyrábíme a montujeme ocelové konstrukce, ocelové haly a prvky stavebního zámečnictví.

Naše firma se od samého počátku zabývá dodávkou a montáží svařovaných ocelových konstrukcí. Tyto konstrukce jsou vyráběny ve výrobních prostorách v Lišově a poté je dovážíme a montujeme přímo na stavbách. Jedná se ale nejen o výrobu velkých ocelových konstrukcí a konstrukcí ocelových hal, ale také o zámečnické prvky menšího charakteru, jako jsou ocelová schodiště, zábradlí a běžné stavební zámečnické prvky. Dbáme na kvalitu svých výrobků a služeb o čemž svědčí naše certifikace. Máme oprávnění vyrábět a montovat ocelové konstrukce ve třídě provedení EXC2 a EXC3 a oprávnění pro provádění svařovaných spojů výztuže ze svařitelné betonářské oceli a korozivzdorné betonářské oceli, prováděné ve výrobnách nebo na montáži.

 


 

ČSN EN ISO 17660

Dne 12.12.2017 jsme nově získali oprávnění pro svařování betonářské oceli dle ČSN EN ISO 17660.

Norma platí pro svařované spoje výztuže ze svařitelné betonářské oceli a korozivzdorné betonářské oceli, prováděné ve výrobnách nebo na montáži.

Certifikáty

Dne 12.12.2017 jsme obhájili všechny naše certifikáty a osvědčení ČSN EN ISO 9001:2016,  ČSN EN ISO 14001:2016. Na aktuální certifikáty a zprávy se můžete podívat na stránce "Certifikace".

Ocelové konstrukce vyrábíme a montujeme ve výrobních skupinách EXC2 a EXC3. 

Přijmeme zámečníky a svářeče.

Do provozovny v Lišově přijmeme zámečníky a svářeče. Požadavkem je vyučen v oboru, platný svářečský průkaz pro EU, samostatnost, praxe výhodou. Nástup možný ihned na plný pracovní poměr. Životopisy zasílejte na e-mail: info@podzimekcb.cz .

NABÍZÍME

Ocelové konstrukce

Ocelové konstrukce

Stavební zámečnictví

Stavební zámečnictví

Reference

Reference

Certifikace

Certifikace

Naše zázemí

Naše zázemí

Kontakt

Kontakt
Copyright © 2006 - 2018 Ladislav Podzimek | ocelové konstrukce, stavební zámečnictví | www.podzimekcb.cz | GDPR

Warning: include(seolista.php): failed to open stream: No such file or directory in /data/www/elp/podzimekcb/index.html on line 54 Warning: include(): Failed opening 'seolista.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /data/www/elp/podzimekcb/index.html on line 54